Producenci
GEMBIRD HUB USB TYPU C 4 PORTY (1 X USB 3.1 + 3 X USB 2.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 12 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 8 Windows 7 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 0,12 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
Gwarancja 24 miesiące