Producenci
GEMBIRD INTELIGENTNA LISTWA ZASILAJĄCA Z ŁADOWARKĄ USB 4 GNIAZDA PL, BIAŁA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Kolor kabla | Biały |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Prąd ładowania USB | 2.4 A |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Napięcie ładowania USB | 5 |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wydajność | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Współpraca z Google Home | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów USB | 3 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
Gwarancja 24 miesiące