Producenci
GEMBIRD KABEL AKTYWNY KONWERTER SYGNAŁU HDMI 4K NA DISPLAYPORT 15CM, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 30 Hz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Napięcie znamionowe | 5 V |
| Komunikacja jednokierunkowa | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 78 g |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące