Producenci
GEMBIRD KABEL USB CM - DO 8 PIN W OPLOCIE TEKSTYLNYM, WTYKI W OSŁONIE METALOWEJ 1.8M, ŁADOWANIE/TRANSMISJA DANYCH, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złączka 2 | Lightning |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 1 | USB C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 3 A |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące