Producenci
GEMBIRD KABEL USB - DO 8 PIN W OPLOCIE TEKSTYLNYM, WTYKI W OSŁONIE METALOWEJ 1.8M, ŁADOWANIE/TRANSMISJA DANYCH, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złączka 2 | Lightning |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 2,1 A |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące