Producenci
GEMBIRD KABEL USB TYPE-C, ŁADOWANIE I TRANSMISJA, "PREMIUM SILICON" OPLOT SILIKONOWY, 1.5M, ZIELEŃ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Silikon |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Kolor produktu | Zielony |
| Złączka 1 | USB A |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 2,1 A |
| Prąd wyjściowy (max) | 2,1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
Gwarancja 24 miesiące