Producenci
GEMBIRD KABEL USB TYPE-C (METALOWE WTYKI, OPLOT NYLONOWY W KOLORZE DENIM - JEANS) 2M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | USB A |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s 0,48 Gbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | USB C |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy (max) | 2,1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 2 m |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. |
Gwarancja 24 miesiące