Producenci
GEMBIRD KARTA SIECIOWA USB 3.1 + TYPE-C DO LAN 2.5GB/S SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Prąd | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Interfejs | USB Type-C USB 3.1 Gen 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2500 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.3bz |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 2500BASE-T 10BASE-T 100BASE-TX |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 72 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące