Producenci
GEMBIRD KLAWIATURA MULTIMEDIALNA KB-UM-107 USB, US LAYOUT, CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 438 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 8 Pro Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Enterprise |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Klawiatura | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Hot keys | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość hotkeys | 12 |
| Hub USB | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja 24 miesiące