Producenci
GEMBIRD KLAWIATURA NUMERYCZNA BEZPRZEWODOWA KPD-W-02 US LAYOUT, 18 KLAWISZY, CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Ilość klawiszy | 18 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Przeznaczenie | Laptop/PC |
| Hot keys | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Programowalne hotkeys | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 125 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące