Producenci
GEMBIRD KLAWIATURA NUMERYCZNA KPD-U-03 USB, US LAYOUT, 18 KLAWISZY, CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Ilość klawiszy | 18 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga produktu | 125 g |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Gwarancja 24 miesiące