Producenci
GEMBIRD LC-PTF-01/100 Gembird wtyk sieciowy RJ45 (100 sztuk) przelotowy FTP,8P8C,do drutów i linek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Osłona końcówki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Półprzezroczysty, Biały Brązowy |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 17 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba w jednej torebce | 100 |
| Ilość sztuk | 10 |
Gwarancja 24 miesiące