Producenci
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA 6XSCHUKO, 3M, KOLOR SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 479 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 98 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 747 g |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
Gwarancja 24 miesiące