Producenci
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU EG-PDU-014 1U, 16A, 8X SCHUKO, KABEL 3M (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 3680 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
Gwarancja 24 miesiące