Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 5W1 (HUB + HDMI + PD + DŹWIĘK STEREO) SREBRNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.2 A |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla USB | 0,12 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 38 g |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 g |
| Wysokość opakowania | 19 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 87 W |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące