Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 5W1 (HUB + HDMI + PD) SREBRNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Długość kabla USB | 0,12 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 38 g |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zasilanie USB | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 87 W |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
Gwarancja 24 miesiące