Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 8W1 (HUB3.1 + HDMI + VGA + PD + CZYTNIK KART + DŹWIĘK STEREO), SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A HDMI VGA USB Type-C |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
Gwarancja 24 miesiące