Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP-C 9W1 (HUB3.0 + HDMI + DISPLAYPORT + VGA + PD + LAN + DŹWIĘK STEREO), SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Prąd wejściowy | 0.2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 74 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Interfejsy hub | USB 3.1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Maksymalne zasilanie USB | 87 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
Gwarancja 24 miesiące