Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYP CF 15W1 (USB AF-PORTY V.2X2+V.3X3, TYP CF+HDMIX2+DISPLAYPORT+PD+CZYTNIK KART+GIGALAN+AUDIO SZAR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość produktu | 121 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko kartonowe |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 525 g |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ilość portów USB | 9 |
| Ilość portów USB typu C | 4 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 15 |
| Typ karty pamięci | SD |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście audio | 3.5 mm |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące