Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYPE-C 5W1 (USB AF AND TYPE-C HUB + HDMI + PD+LAN) SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Waga produktu | 61 g |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 54 W |
| Interfejs hosta | USB 3.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące