Producenci
GEMBIRD MULTI ADAPTER USB TYPE-C 7 W 1 (HUB3.0 + HDMI + VGA + PD + CZYTNIK KART + DŹWIĘK STEREO), SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zasilanie | 100 W |
| Typ zasilacza | USB |
| Pobór mocy | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Interfejsy hub | HDMI VGA RJ-45 3.5mm USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście audio | 3,5 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,15 m |
Gwarancja 24 miesiące