Producenci
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX 2000RGB MIDI-TOWER (USB 3.0, HD AUDIO) PODŚWIETLENIE RGB, GAMINGOWY DESIGN, CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne Przednie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX micro ATX ATX |
| Podświetlenie | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wąski napęd optyczny | Nie |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące