Producenci
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX K170 MINI-TOWER (1X USB 3.1, 2X USB 2.0, 1X USB TYP-C, CZYTNIK KART, 2X MINIJACK) CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Materiały | SPCC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Nie |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Mini Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 427 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Waga produktu | 2,37 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 427 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,96 kg |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart pamięci | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące