Producenci
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX K500 MIDI-TOWER (2X USB 3.0, 1X USB TYP-C, CZYTNIK KART, HD AUDIO) CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX micro ATX ATX ITX |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 507 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Wysokość opakowania | 563 mm |
| Głębokość opakowania | 507 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące