Producenci
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX M100B MIDI-TOWER (2X USB 2.0, 1X USB 3.0, HD AUDIO) , NIEBIESKIE PODŚWIETLENIE,CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
| Konstrukcja | |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Boczne okno | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 173 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 4,41 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Zasilacz dołączony | Nie |