Producenci
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX M200 MESH MIDI-TOWER (1X USB 3.0, 1X USB 2.0, 1X USB TYPE-C) BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Boczne okno | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Wysokość produktu | 456 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,55 kg |
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące