Producenci
GEMBIRD OBUDOWA HDD/SSD USB 3.0 2.5" SATA, ALUMINIUM, NIEBIESKA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Aluminium Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Typu-A |
| Nośnik danych | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła. Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące