Producenci
GEMBIRD OBUDOWA HDD/SSD USB 3.0 2.5" SATA, SZCZOTKOWANE ALUMINIUM, KOLOR NIEBIESKI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 78 mm |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Głębokość produktu | 12,3 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Wydajność | |
| Zestaw układów | JMS578 |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Mini-USB |
| Nośnik danych | |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | HDD |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Zainstalowane złącze dysku twardego | SATA |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 7 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | Mini-USB A |
Gwarancja 24 miesiące