Producenci
GEMBIRD OBUDOWA USB 3.1 NA DYSK NVME M.2 PRZEŹROCZYSTA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zainstalowane złącze dysku twardego | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwane długości dysku | 60 30 80 22 42 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Połączenie USB | Tak |