Producenci
GEMBIRD PATCHCORD SFTP RJ45 KAT.6A LSZH 10M SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 10 m |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Rozmiar przewodu AWG | 27 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6a |
| Typ przewodu | Stały |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
Gwarancja 24 miesiące