Producenci
GEMBIRD PEŁNOOBROTOWY UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA 43”-90”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 685 mm |
| Waga produktu | 6,35 kg |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | +3 -15° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 60° |
| Kąt obrotu wokół osi | -3 - 3° |
| Obracany | -50 - 50° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm 200 x 400 mm 400 x 200 600 x 300 300 x 400 mm 600 x 400 mm 100 x 200 mm 200 x 300 mm 300 x 300 mm 600 x 200 400 x 400 mm 300 x 200 mm 400 x 300 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 200 |
Gwarancja 24 miesiące