Producenci
GEMBIRD PEŁNOOBROTOWY UCHWYT SUFITOWY DO TELEWIZORA 32" - 70", VESA MAX 400 X 400MM, DO 50KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 334 mm |
| Wysokość produktu | 334 mm |
| Głębokość (max.) | 18 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,56 kg |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Głębokość opakowania | 825 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -25 - 5° |
| Minimalna długość tuby do montażu sufitowego | 69,8 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Model | Pełny ruch |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna długość tuby do montażu sufitowego | 156,8 cm |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 19,7 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,059976 cm³ |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 840 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące