Producenci
GEMBIRD PODKŁADKA POD MYSZ ERGOPAD POD NADGARSTEK, CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 4 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Pianka |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
Gwarancja 24 miesiące