Producenci
GEMBIRD PODKŁADKA POD MYSZ MIKROGUMA, CZARNA, MP-S-BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 0,2 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wydajność | |
| Materiały | Guma Tkanina |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Zielony |
| Podkładka dla graczy | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące