Producenci
GEMBIRD PODSTAWKA DO NOTEBOOKA 15,6" SREBRNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 39,6 cm (15.6") |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 880 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,5 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Gwarancja 24 miesiące