Producenci
GEMBIRD PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH LED RMS 2X 5W, WBUDOWANY MIKROFON, KOLOR CZARNY, USB, AUX, MICROSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Moc | |
| Czas ładowania | 3 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 4 h |
| Moc nadajnika bluetooth | 9 dBm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Zastosowanie | Tablet/Smartphone |
| Audio | |
| Moc RMS głośników | 5 W |
| Impedancja | 4 ? |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Zakres częstotliwości | 150 - 18000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2402 - 2480 GHz |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica sterownika | 7,5 cm |
| Ilość przetworników | 2 |
Gwarancja 24 miesiące