Producenci
GEMBIRD PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH LED SPK-BT-LED-03-CM RMS 2X 5W, WBUDOWANY MIKROFON, KOLOR KHAKI (MORO), USB, AUX, MICROSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Kolor produktu | Moro Kamuflaż |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 4 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Moc nadajnika bluetooth | 9 dBm |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Tablet/Smartphone |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Impedancja | 3 ? |
| Zakres częstotliwości | 85 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2402 - 2480 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica sterownika | 6,6 cm |
| Ilość przetworników | 1 |