Producenci
GEMBIRD PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH SPK-BT-17-G FM-RADIO, WBUDOWANY MIKROFON, KOLOR ZIELONY, USB, AUX, MICROSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 560 g |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 340 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Audio | |
| Impedancja | 3 ? |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Głośniki | |
| Średnica sterownika | 5,2 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Gwarancja 24 miesiące