Producenci
GEMBIRD REGULOWANE RAMIĘ NA 2 MONITORY DO MONTAŻU NA ŚCIANIE 17-27, 100X100MM, DO 7 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 402 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,5 kg |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 90° |
| Kąt obrotu | 90° 180° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Montaż | |
| Typ montażu | Śruby |
| Maksymalny udźwig | 14 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 75 x 75 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 7 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Gwarancja 24 miesiące