Producenci
GEMBIRD REGULOWANY UCHWYT ŚCIENNY LCD 23"-42" VESA MAX 200 X 200MM, DO 25KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium Stal Tworzywo sztuczne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 970 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 252 mm |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Głębokość opakowania | 249 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Nie |
| Obracanie | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 3,8 cm |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 200 x 200 mm 200 x 100 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Gwarancja 24 miesiące