Producenci
GEMBIRD REGULOWANY UCHWYT SUFITOWY DO PROJEKTORA / RZUTNIKA OBCIĄŻENIE DO 13KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres regulacji wysokości | 380 - 580 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Sufit |
| Maksymalny udźwig | 13 kg |
Gwarancja 24 miesiące