Producenci
GEMBIRD ŚCIENNE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY 17-32, VESA 100X100MM, DO 8 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 5,92 kg |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 1011 mm |
| Szerokość produktu | 538 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,64 kg |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
Gwarancja 24 miesiące