Producenci
GEMBIRD STACJA DOKUJĄCA HDD SATA 2.5/3.5 USB 2.0 + ZASILACZ HD32-U2S-5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Połączenie z pc (personal computer) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Status |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 |
| Dysk twardy | |
| Typ nośników pamięci | HDD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie należy otwierać obudowy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące