Producenci
GEMBIRD STOJAK NA 2 MONITORY (KSZTAŁT PROSTOKĄTNY)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Stal Drewno |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 2,67 kg |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 1060 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,62 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Montaż | |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące