Producenci
GEMBIRD STOJAK NA MONITOR Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI 17"-32", DO 10KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Stal Aluminium |
| Prosty montaż | Tak |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 306 mm |
| Waga produktu | 3,96 kg |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Gwarancja 24 miesiące