Producenci
GEMBIRD STOJAK NA TELEWIZOR 37" - 75"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość (max.) | 5,5 cm |
| Wysokość produktu | 279 mm |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Szerokość opakowania | 685 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Ergonomia | |
| Koła | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 400 x 200 mm 200 x 100 mm 300 x 300 mm 600 x 400 mm 400 x 400 mm 400 x 300 mm 300 x 200 mm 200 x 200 mm 75 x 75 100 x 200 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
Gwarancja 24 miesiące