Producenci
GEMBIRD STOJAK NA TELEWIZOR 37" - 86", BIAŁY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,5 kg |
| Wysokość produktu | 1340 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość (max.) | 50,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 435 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Szerokość opakowania | 850 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,3 kg |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 10 - 10° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Tak |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm 200 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 300 mm 600 x 400 mm 400 x 200 mm 400 x 400 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,18 m (86") |
| Półka | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Podłoga |
Gwarancja 24 miesiące