Producenci
GEMBIRD STOJAK POD TELEWIZOR Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI, MOBILNY, NA KÓŁKACH 32" - 55"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 54 cm |
| Szerokość produktu | 1240 mm |
| Wysokość produktu | 677 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,8 kg |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Koła | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 10 - 10° |
| Montaż | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm 300 x 200 mm 100 x 100 mm 200 x 100 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 200 x 200 mm 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Półka | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące