Producenci
GEMBIRD STOJAK PODŁOGOWY NA TELEWIZOR 43" - 86", CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik Szkło hartowane Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 1261 mm |
| Waga produktu | 17,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Koła | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,18 m (86") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące