Producenci
GEMBIRD SZKLANA PODSTAWKA NA MONITOR ROZMIAR M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Szkło hartowane Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Głębokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące